Danışmanlıklar

Finansal Astroloji

Finansal astrolojinin tarihi aslında oldukça eskidir ve günümüzde ne yazık ki fazla bilinmemektedir. Her sektörün iş dünyasında karşılık geldiği astrolojik bir göksel cisim veya burç vardır. Örneğin otomotiv sektörünü Merkür, yayıncılık sektörü Jüpiter yönetimi altındadır. Dünya piyasalarını Satürn yönetir. Finansal anlamda kişinin yatırımını analiz edip nasıl değerlendirip yönlendirmek gerekirse, şirketlerinde doğru zaman ve tarihte kurulması önemlidir. Firmanın kurulduğu gün ile gökyüzünün o anki konumları gökyüzünün enerjisi şirketin prestijini ve başarısı, karını etkileyecektir. Fiyat ve Randevu bilgisi için sorunuz.

Doğum Haritası Analizi

Yol haritanız olan doğum haritanızı dilediğiniz siteden çıkarabilirsiniz. Mesele doğum haritasının çıkartılması değil, yorumlanması ve analiz edilmesidir. Haritanızda güçlü zayıf yönleriniz, eğilimleriniz, zaaflarınız, evlilik ve çocuk sayınız, mali durumunuz, meslek seçimleriniz, cinsel tercihleriniz haritanızdaki gezegenlerin konum ve açılarından öngörülebilir. Seri katillerin, eşcinsellerin, diktatörlerin haritaları birbirine benzerliği tesadüfi bir durumun astrolojide olmadığını, astrolojiyi ve gezegenlerin kişinin hayatına etkisini açıklar. Fiyat ve Randevu bilgisi için sorunuz.

İlişki Uyum Analizi

İki kişinin doğum haritalarının karşılaştırılmasıyla yapılır. Sinastride amaç, iki harita arasındaki uyumu incelemektir.Genellikle söz konusu iki kişinin burcu ve elementi düşünülür sadece. ‘Ateş elementinden olanlar, hava grubu ile anlaşır, su ve toprak anlaşır, gibi genellemeler vardır. İki kişinin Güneşleri uyumsuz olabilir, ama gezegenleri arasında başka uyumlu görünümler varsa, çok güzel ilişkiler çıkmaktadır.Arada güçlü bir sevgi bağının olduğu, mutlu ilişkilere baktığınız zaman, iki haritanın birbirini adeta bir puzzle gibi tamamladığı görürsünüz. Fiyat ve Randevu bilgisi için sorunuz.

İsim Analizi

Romalılar, 'Nomen est omen' "isim kaderdir" demişlerdir. Yaşadığımız âlem de her şeyi bir akışı vardır. Ve bu akış ancak enerjilerle olur. Bizler ve yaşadığımız her şey enerjiden ibarettir. Aslında bizler alemin parçaları olarak birbirimize bağlıyız. Ve tükenmek bilmeyen etkileşim halindeyiz. ufak bir enerji yokluğunda çektiğimiz cehl ve sıkıntılarda buna dâhildir. Bu bağlamda kendi İsimlerimizdeki harflerin sembolikleri ve yaymış oldukları ses frekansları da oldukça önemlidir. Her bir harf, enerjinin sembolleridir. Yani ismimiz sahip olduğumuz enerjileri anlatır. Fiyat ve Randevu bilgisi için sorunuz.